Pyrografické pero pro vypalování do dřeva

Buď kreativní, bav se a relaxuj.
Tato sada je skvělou volbou pro začátek tvé pyrografické cesty.

  • pero je určené pro psaní, kreslení a vypalování do dřeva za pomoci rozžhaveného kovového hrotu
  • hroty mají různé tvary, díky kterým můžeš vytvářet nejen zajímavé vzory ale i písmo, detailní vlasy a srst a dokonce i stínovat
  • balení obsahuje také stojánek na pero i cvičnou destičku, na které si můžeš všechny hroty vyzkoušet, než se pustíš do svého díla
  • vše je uloženo v praktické dřevěné krabičce

Dej dřevěným věcem okolo sebe punc originality a začni vypalovat ještě dnes!

standardní cena: 990 Kč –40 % 590 Kč
Dostupnost: Skladem
Pyrografické pero pro vypalování do dřeva
Pájka na dřevo HVcreation.cz
990 Kč –40 %

Detailní popis produktu

Pyrografické pero pro vypalování do dřeva

S pájkou na dřevo už nikdy nezažiješ nudu

Už  nebudeš mít doma obyčejné prkýnko, vařečku nebo krabičku na kapesníky. Vypalováním do dřeva vdechneš svůj osobitý styl všem svým dřevěným věcem. Dárky od tebe ponesou punc originality. Nauč se techniku, dej tomu trochu cviku a z nudných dřevěných výrobků vytvoříš umělecká díla. 

Dřevěné, kožené i korkové výrobky zvládneš s lehkostí

Díky výkonu 30W a teplotnímu rozsahu až  500°C Ti nestojí nic v cestě. Zvládneš vypalovat do kožených i korkových výrobků, do překližky a dokonce i do masivního dubu.

Pyrografické pero pro vypalování do dřeva
Pyrografické pero pro vypalování do dřeva

Jak na vypalování do dřeva?

Nejprve osmirkuj materiál za pomocí jemného smirkového papíru. Tužkou nakresli žádaný tvar. Pero připoj do zásuvky, postav ho na stojánek a počkej, až se hrot rozehřeje. 

Poté nástroj drž jako pero a začni vypalovat podle tužkou nakreslených linek. Pro výměnu hrotu použij kleště. Po použití nech pero zcela vychladnout. 

Vytvářej zajímavé vzory, elegantní písmo a dokonalé detaily

V balení najdeš 5 různých hrotů, které se stanou nepostradatelným pomocníkem. Dokážeš s nimi vše od jednoduchých vzorů až po detailní vlasy a srst a dokonce i stínování.

Pyrografické pero pro vypalování do dřeva
Pyrografické pero pro vypalování do dřeva

Zabere jen kousek místa

Pájka na dřevo i s příslušenstvím Ti přijde v praktické dřevěné krabičce o rozměrech 10,5 x 22,5 x 5 cm. I tu si můžeš ozdobit dle svého vkusu. Jistě se stane chloubou Tvé poličky.

 

Upozornění

Pozor! Používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Výrobek a jeho příslušenství by neměly být ponecháne dětem bez dozoru! Doporučuje se uchovávat na bezpečném místě. Vezměte na vědomí bezpečnostní doporučení uvedená v přiložením návodu k použití. Návod si uschovejte.
 

Podívej se, co všechno najdeš v balení