Zakázková výroba

Výjimečné nápady si zaslouží výjimečná řešení

Zakázková výroba

Loga firem a erby obcí

Přemýšleli jste někdy, jak by vaše logo nebo erb vypadal jako trojrozměrná verze? My to umíme! Vyrobíme vám skvělou 3D verzi ze dřeva, která stojí za pozornost.
Zakázková výroba

Sochy v životní velikosti

Sochy, které dají vašemu prostředí zcela novou atmosféru.  Každá socha je unikátní a vytvoříme ji přesně podle vašeho přání. Navíc pro vánoční období nabízíme i dřevěné betlémy.
Zakázková výroba

Cedule a ukazatele

Naše cedule a ukazatele jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, takže nejenže krásně vypadají, ale také jsou odolné a vydrží roky.
Zakázková výroba

Reklamní předměty na míru

S našimi reklamními předměty získáte nejen pozornost zákazníků, ale také můžete potěšit své partnery a zaměstnance unikátním dárkem. Navrhneme vám výrobky přesně podle vašeho stylu a preference, aby se hodily k vaší značce a byly praktické pro vaše příjemce.
Zakázková výroba

Vybavení prodejen a provozů

S naším vybavením prodejen a provozů můžete mít ten nejlepší interiér, který bude zákazníky okouzlovat a zvyšovat vaše prodeje. Od podtácků a stojánků po regály na míru, masivních stolů i lavic a designových židlí - všechny tyto výrobky můžeme pro vás vyrobit a pomoci vám tak s úspěšným podnikáním.
Zakázková výroba

Kulturní program na Vaši akci

Náš Woodtruck je tou nejlepší volbou pro kulturní program na vaší akci. S námi se návštěvníci mohou zúčastnit řemeslných aktivit s dřevem a užít si nezapomenutelný zážitek plný zábavy a tvořivosti.
Zakázková výroba

Sochy podle fotografií

Máte doma oblíbeného mazlíčka, který vám dělá radost? Dovolte nám, abychom vám ho zvěčnili ve formě dřevěné sochy!
Zakázková výroba

Dárkové předměty na míru

Co by mohlo být lepšího, než dárek na míru, který je navržen přímo pro vaše blízké? Vygravírujeme nebo natiskneme na naše výrobky jakýkoliv text nebo grafiku.
Zakázková výroba

Tisk a gravírování fotek

Vtiskneme vám vzpomínky do dřeva! Nabízíme tisk a gravírování fotek na dřevo, textil keramiku a další. Těšte se z těch nejkrásnějších momentů každý den.

Staňte se tvůrcem svého vlastního výrobku a my vám s tím rádi pomůžeme!

 

Napište nám svou představu

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz